Bursa Evden Eve Nakliyat Paketleme

Paketleme

Bursa evden eve nakliyat alt yapı özellikleri ve sistemli çalışmaları ile fark yaratan çözümler sağlar. İş yeri veya evler için taleplerinizi iletebilirsiniz.

Paketleme Neden Önemli?

Paketleme en önemli nakliye firması hizmeti aşamalarından biridir. Bunun sanılandan bu kadar fazla önemli olmasının nedeni, taşınacak eşyanın kırılmasının ciddi bir memnuniyetsizliğe neden olmasıdır. Bursa evden eve nakliyat firmamızda da bu konunun önemi bilindiği için paketlemeye özen gösterilmektedir. Şirket performansının düşmesi gibi bir durum oluşmaması için ayrıca uzun vadede müşterilerimizi kaybetmemek adına bu durum önemlidir. Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat açısından paketleme iyi olduğu zaman, iş ya da ev taşıması fark etmeksizin olumlu sonuçlar almaktayız. Hassas şekilde paketleme ile memnuniyeti yüksek tutmaktayız. Sizin için önemli olan malzemeler bizim için de değerli ve önemlidir. Taşımacılığın sadece ulaşım olmadığının bilincindeyiz. Bu nedenle tüm süreçte başarılı bir sonuç almaya çalışmaktayız.

Paketleme Nasıl Olmalı?

Kategori açısından eşyaların sınıflaması vardır ve bunların paketleme türü değişebilir. Örneğin koltuk takımlarının zarar görmemesi için taşımadan önce paketle sarılması gerekir. Plastikler genelde sarılmaya ihtiyacı olmayan ürünlerdir. Sağlam malzeme olmaları nedeniyle ek paket olmasa da bazen çizilme riski varsa bunun için de jelatin poşet tarzı ürünlerle sarmaktayız. Paketleme kapsamında değerlendirilebilecek bir diğer uygulama da kırılacak eşya paketlemesidir. Bunun İçin genelde taşınması gereken eşyaların sahipleri kolilere gazete benzeri eşyalarla sarma yaparak hazırlık yapmaktadır. Firmamızda bu gibi ürünler eğer paketlenmemiş ise doğru bir uygulama ile işlem yapılır ve sağlamlaştırılır. Eğer söz konusu bir iş yeriyse bu durumda paketleme türü değişebilir. Örneğin önemli ve ayrıştırılması gereken evraklar belli bir yere alınabilir. Ayrıca yine çizilmesi muhtemel eşyalar da sarılıp çizilmesi engellenebilir. Bazı durumlarda paketleme sağlam olması için varil, kasa gibi daha büyük çözümlere başvurulabilir. Bursa evden eve nakliyat firmamız sorunsuz taşıma için her türlü paket çözümünü değerlendirebilmektedir.

Ekspertiz Anlaşması

Eşyalarınız firmamız bünyesinde garantili şekilde taşınmaktadır. Yani paketleme iyi bile olsa eğer bir nedenle zarar görme hali varsa bu durumda sigorta kapsamındaki eşyalarınız için sözleşme içeriği de dikkate alınarak ödeme yapılmaktadır. Önce zarar görülen alan tespit edilir. Sonra da sigorta sözleşmesinin geçerli olduğu bölümleri gibi anlaşma dahilinde çözüm sağlanır.

Yerleşim Önemi

Bursa evden eve nakliyat firmamız, sadece paketleme değil araç içine yerleştirme konusunda da son derece hassastır. Bu nedenle güvenle bize eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.