Bursa Evden Eve Nakliyat Demontaj & Montaj

Demontaj & Montaj

Bursa evden eve nakliyat firmamız, kurumsal bir alt yapı ile eşyalarınızı bir yerden başka yere güvenli şekilde taşımaktadır.

Hangi Eşyalar İçin Demontaj - Montaj Yapılır?

Bursa evden eve nakliyat firmamızda eşyaların hangilerine söküm takım işlemi olacağı konusunda  genel bir sınıflandırma yapılmaktadır. Mobilyalar, bazalar en çok sökülüp takılan malzemelerdir. Dolaplar, koltuk takımlarının uç kısımları ve bazen gövdelerindeki bölümler de, kitaplıklar yine bu kategori içinde değerlendirilebilir. Sökme ve takma işlemlerinde ekibimiz, gereken teknik alet, araç gereçle bu işlemi kısa sürede yapar. Böylece zamandan tasarruf edilerek çalışma devam ettirilir. Sökme takma işleminde zaman kaybı olması ciddi bir sıkıntı demektir ve müşterilerimizin bu konudaki hassasiyetini de bilerek işlemleri sürdürmekteyiz. Demontaj ve montaj işlemlerinde ürünlere zarar gelmemesine de önem vermekteyiz. Hangi eşya olursa olsun buna ayrıca önem verilir.

Demontaj / Montaj Önemi Nedir?

Bir eşyanın sökülüp takılması işleminin temel bazı amaçları vardır. Bu amaçlardan ilki  eşyanın kolay taşınabilir olmasını sağlamaktır. Yani büyük  bir kitaplık düşünülürse, bunun bütün olarak aşağı indirilmesi zorlayıcı olurken söküldükten sonra indirmek çok daha kolay olacaktır. Aynı durum baza başı ve ağır mobilya ile dolaplar için de geçerlidir. Bu durum dışında önemli bir diğer nokta, eşyanın zarar görmeden taşınmasıdır. Sökme işlemi ile parça kaybı olmadığı sürece eşyalarınızın zarar görme, çizilme veya parçasının kopma ihtimali daha azdır. Bunun dışında önemli bir diğer konu da az yer kaplaması ve diğer eşyalar için yer açılmasıdır. Yine kitaplık örneğinden gidilirse sökülmüş haldeki kitaplıkla bozulmadan taşınan kitaplık kapladığı yer bakımından epey farklı olacaktır. Yer açmak için bu durum epey önemlidir. Bursa evden eve nakliyat firmamız, montaj ve demontaj işlemlerini gerekliliklere önem vererek sağlıklı şekilde tamamlar.

Fuar Alanı Taşımacılığı

Montaj ve demontaj işlemlerinin yapıldığı taşımacılık alanlarından biri de fuar alanı taşımacılığıdır. Bilindiği üzere firmalar kendilerini tanıtmak için rutin aralıklarla fuarlara katılabilir. Bu gibi hallerde kısıtlı bir süre için bir stant açmak ve bunun için gereken malzemelerin taşınması, takım işlemi yapılması gerekir. Çünkü genelde stant ve masa benzeri eşyalar sökülüp takılabilir (portatif) özelliktedir. Firmamız bu konuda da hassas davranarak çözümler sağlar. Hem takma hem de fuar bitiminde sökme ve taşıma işlemlerinde Bursa evden eve nakliyat firmamız hızlı ve güvenli şekilde çözüm bulmaktadır. Taleplerinizi dilediğiniz zaman firmamıza iletebilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.